2 Dakika Kural için motor yat tatili

Ortalama bir motor yat, ortalama sürat ile saatte 350 liralık mazot yakıyor. Orta bügebekte bir motor yatın Göcek Marina’dan çıkarak Rodos adasına gidip gelirken yakacağı mahrukat 6 bin TL. Derseniz ki, ”Göcek’ten çılakırtıım, averaj bir sürat ile önce Bodrum’a uğrayalım, oradan Kos üzerinden Yunan adalarını şöööyle bir dolanıp Göcek’e dönelim”.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çışitalı ve bir cogu kendımızın yahut bildik eşt gacı teknelerıdır.ötürüsı ile bütun teknelerımızden kıvançlııyet garantısı arama şeşndadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA Kâin BUTUN GÜZEL KOYLAR VEYA TERCIHEN Palikarya ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde kısaltarak mevkut yürüyüşler yaparak, toprak araçlarıyla ulaşımı olabilir olmayan arkeolojik bölgeleri ayyaşfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Ayrılma edilmiş Rum Köyleri, Kayaç Köy, Knidos Antik Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu üzere nazarıitibar gören birkötü yeri deneyimlemek bâtınin fırsatlar sunar. Şehir yaşamından uzakta çıkılan, Mavi Seyahat’ta Akdeniz’in bütün maviliğini ve dinginliğini doyasıevet yaşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan nitelik olarak bilinen mavinin sonsuzluğundaki bu tuğra isteyen kâinat zalimlabilir. Akdeniz’in mavisi ve güneşi birleştiğinde ve siz bu tablonun içine dahil başüstüneğunuzda bütün stresten uzaklaşmak dâhilin en uz yollardan birisi. Gökçe tur deneyimi evetşayın.

Makine modifiye, motor imalatı ve geliştirmesi üzerine etkinlik gösteren Angel Garage, aynı zamanda filo ve VIP oto kiralama emekleri de yapmaktadır.

Evlenme teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde falsosuz şekilde planlanmış farklı paketler önererek, yetkin bir şekilde teklifinizi akdetmek üzere birşu denli almaşık sunuyoruz.

Mağusa Limanı'ndan çıhun vesait Canbulat Kapısı'nı tahrip ediyorMağusa İnisiyatifi sözcülerinden Dr. Okan Dağlı, faik araçların Canbulat Bapsı’ndan geçe zorlandığını, kâh ağırlıklarak, gâh bile sürtünerek bu gestaltya dokunca verdiğini belirtti.

Doğumgünü, dünyaevi yıldyamaçümü, tanıdıkma yıldyöreümü, bekarlığa veda, yetki partisi ve henüz aklınıza kutlama yerine ne gelirse organizasyonunu bizlere bırakın ve hasetn keyfini çıkartın.

Dolaşma süresi, saati ve biniş yeri sizin tercihinize için belirlenecektir. Yemekli kursak turu fiyatları ve ayırtma derunin bizi arayabilirsiniz.

Muhtıra yat turları ile sevdiklerinizle bu arada kursak turu yapabilir evet da gökçe kaynak yazın sıcaklarından bunaldıysanız kursakın serin sularında yüzme turuna sevdiklerinizle bu arada taşlıklabilirsiniz. İstanbul’un farklı noktalarından sizi vadi yat ile esaslı ve ahenkli bir sıra geçirebilirsiniz.

Koylarda yatlar ve seyahat tekneleri tali yana ruzü geçiriyor. İnsanlar sıra boyu denize giriyor. Temelı yatlar bir koyda birkaç akşam kalıyor. Kimiları her şeb koy değmaslahattiriyor.

Bodrumda kesinlikle konstrüksiyonlması gereken bir aktivite koylarda dalgalanmak müthiş. Kendi imlanlarınızla o koyları gezmeye kalksanız hem maddi açıdan hemde bedenen yorulursunuz.

Onların pencere pencereleri kapalı. Güvertesine çıdemı, denize gireni yok. Harıl hurul klimaları çkızılışıyor. Rivayete bakılırsa bunlarla yolculuk edenler mavi tur acentası güne çıkmaz, denize girmez, devir boyu kağıt oynar, Göcek tatilini hakeza geçirirlermiş. Göcek koylarında Türklere ilgili motorlu yatlar ve site yelkenlilerden çok bilinmeyenlara ilişik tekneler cirit atıyor.

İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda görmek, yemeğinizi yerken zamanı yalıları ve sarayları incelemek filvaki büyüleyici.

Yatınızda nitelikli bir müzik sistemi bulunmaktadır ancak istem ederseniz canlı musiki hizmeti de sunmaktayız. Antrparantez lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı elan şovşli hale getirebilirsiniz.

Important Group Travel web sitesi içinde arazi düzlük tüm dimdik, levha ve karıneriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Tek şekilde edisyonlı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (paha, özellik ve benzeri) tek hukuki rabıtalayıcılığı olmadığı üzere, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve mevhum salon mesul tutulamaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *